Zpřístupnění

Z hlubin minulosti, z nedostupných trezorů a archivů k očím současníků.

Zpřístupnění vašeho obsahu formou služby

Pokud vytváříte či spravujete užitečné informace, určitě hledáte snadný způsob, jak k nim zajistit přístup. Ať je cílovou skupinou uživatelů Vašich informací úzká skupina odborníků nebo se zaměřujete na nejširší veřejnost – máme pro vás řešení.

Postaráme se o všechny složité technické záležitosti, takže vy se můžete soustředit na svou práci.

Chcete vědět víc?

Gulliver

Využíváme vlastní modulární software Gulliver, který lze snadno přizpůsobit Vašim potřebám.

Katalog

Jednoduché hledání i pokročilé rešerše, tisíce nebo i miliony záznamů o knihách, fotografiích, listinách, kartotéčních lístcích. V přehledném rozhraní, v kanceláři na monitoru nebo v terénu na mobilu.

Zjistit více

Čtečka

Prohlížení digitálníách dokumentů všech typů, nástroje pro navigaci strukturou komplexních dokumentů, persistentní adresace obrazů, tvorba a stahování výřezů, kompatibiliota s IIIF.

Zjistit více

Osobní obsah

Označování oblíbených záznamů v katalogu, osobní záložky v knihách, výřezy obrazů se kterými uživatel často pracuje. Textové poznámky, externí odkazy, videa. To vše vždy snadno na dosah ruky v rámci osobního účtu.

Zjistit více

Virtuální výstavy

Osobní obsah organizovaný do tematických kolecí či virtuálních výstav publikovaných pro veřejnost. Výběr šablon pro tematických vzhled. Jazykové verze, plakáty, QR kódy, snadné sdílení, metadata pro sociální sítě.

Zjistit více

IIIF repositář

Obrazová data poskytovaná koncovým uživatelům moderní formou nezávisle na softwere, možnost prohlížet data mimo systém, snadná integrace s partnerskými systémy. Nejúčinějšíé forma diseminace vašich obrazů.

Zjistit více

OAI-PMH

Tradiční, nejrozšířenější a velmi efektivní forma sdílení obsahu repositářů (nejen) archivů, muzeí a knihoven. Sdílení záznamů s partnerskými projekty včetně Europeana.

Zjistit více

Integrace

Propojení gullivera se systémy uvnitř i vně organizace. Importy a exporty dat, komunikace v reálném čase, integrace do složitých i jednoduchých workflow. Snadná přizpůsobitelnost a kustomizovatelnost.

Zjistit více

Správna dat

Systém pro správu dat: záznamů i výstupů digitalizace. Pro kartotéky, knihovny a sbírky obecně. S možností integrace na digitalizační pracoviště, s podporou workflow tvorby a vzniku obsahu, s možností řídit týmy dokumentátorů a další.

Zjistit více