Kariéra v AiP Beroun

Editor dat - pracovník digitalizačního studia

Společnost AiP Beroun s.r.o dodavatel digitalizace historických dokumentů, hledá pracovnici/pracovníka do týmu digitalizačního studia v centru Prahy.

Náplň práce:

  • kancelářská práce na PC
  • zajišťování zpracování výstupů dat ze skenerů v procesu digitalizace knih
  • konverze obrazových a textových dat, ukládání dat, vypalování CD
  • základy práce s Windows, Adobe Photoshop, základní kancelářský a náš interní software

Požadujeme:

  • svědomitost, pečlivost, chuť naučit se konkrétní pracovní postupy
  • běžná znalost práce na PC, standardního kancelářského software, základy editace digitálních obrazů výhodou
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • možnost práce na plný úvazek, na dobu neurčitou
  • možnost práce na brigádu nebo částečný úvazek
  • flexibilní pracovní doba
  • pohodový malý pracovní kolektiv, pěkné a klidné pracovní prostředí
  • stabilní zaměstnaní
  • práce s moderními technologiemi
  • práce na zajímavých projektech digitalizace a zpřístupnění unikátních středověkých rukopisných kodexů
  • místo výkonu práce: Konviktská 24, Praha 1
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • nástup dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis na email: info@aipberoun.cz