Other members of the AIP group

Z hlubin minulosti, z nedostupných trezorů a archivů k očím současníků.

DALŠÍ ČLENOVÉ SKUPINY AIP
ALBERTINA ICOME PRAHA S.R.O.

Společnost je jedním z nejvýznamnějších distributorů elektronických informačních zdrojů v České republice, jejími zákazníky jsou většina českých vysokých škol, Akademie věd ČR, Národní knihovna České republiky, Národní lékařská knihovna a mnoho dalších. ostatní. Kořeny společnosti se datují do roku 1991, kdy ICOME s.r.o. V prvních letech své existence prošla společnost dynamickým vývojem a několika organizačními a vlastnickými změnami. Dnešní Albertina icome Praha s.r.o. existuje od roku 1995.
ALBERTINA ICOME BRATISLAVA S.R.O.

Úkolem společnosti je realizovat aktivity AiP na trhu ve Slovenské republice, zejména v oblasti elektronických informačních zdrojů ze zahraničí a dalších nástrojů, které umožní efektivní využití elektronických zdrojů. Společnost byla založena v roce 1996 a je 100% dceřinou společností společnosti Albertina icome Praha s.r.o.
AIP SAFE S.R.O.

AiP Safe s.r.o. Od svého založení se zaměřuje výhradně na systémy pro ukládání a správu dokumentů. Společnost vyvinula rámec SAFE pro agendy pro správu digitálních dokumentů, jejich bezpečnou dlouhodobou archivaci, Workflow a Document Management System. Společnost byla založena v roce 1999 a je sesterskou společností Albertina icome Praha s.r.o. Více informací naleznete na adrese www.aipsafe.cz .